Newborn

2016 yılında Türkiye’de üretime başlayan Newborn çocuk ayakkabıları, yazın sıcak ve çakıllı plajlarda zorluk çeken, havuz başlarında kayıp düşen miniklerin, özgür hareket edebilmelerini sürdürmek amacıyla kuruldu. Tasarımında kullanılan birbirinden sevimli karakterler ile çocukların büyük beğenisini kazanan marka, aynı zamanda sağladığı katma değer ile de ebeveynlerin vazgeçilmezleri arasında yer almaya başladı.

Newborn Deniz Ayakkabısı

Newborn deniz ayakkabıları, miniklerin yakıcı kumlar üzerinde rahatça gezmelerini sağlamak ve minik ayakların dış çevreden gelebilecek taş ve çakıl parçalarından korumak amacıyla geliştirdiği çocuk deniz ayakkabısı modelleriyle kısa sürede bilinilirliğini arttırdı. Kullandığı kaliteli materyal, hafif yapısı ve kauçuk tabanıyla hem plajda hem deniz içerisinde kullanıma imkan sunan Newborn deniz ayakkabısı, tabanının altında yer alan su boşaltım kanalları sayesinde de hızlıca kurumaya imkan sağlıyor.

Newborn Havuz Patiği

Islak seramik üzerinde yürürken yaşanabilen kazaların önüne geçmek amacıyla üretilen ve özel taban yapısıyla kayma riskini en aza indiren Newborn havuz ayakkabısı, çorap formunda tasarımıyla kolay giyip çıkarmaya imkan sağlıyor. Lastikli bilek kısımlarıyla havuz içerisinde de rahatça kullanılabilen ürün, nefes alan ve çabuk kuruyan kumaş yapısıyla da minik ayakların ıslak kalmasının önüne geçiyor. Çorap formunda olan yapısı ve kaymayı azaltıcı tabanı ile havuz dışında kreş ayakkabısı olarak da kullanılabilen Newborn, 18 numaradan başlamasıyla da geniş bir yaş aralığına hitap ediyor. Oldukça esnek tasarımı ile çocukların hareketlerini kısıtlamayan Newborn havuz ayakkabısı, banyodan, havuza, kreşten plaja kadar pek çok alanda kullanım imkanı sağlıyor.

Newborn Panduf

Newborn, yazın sıcağından çocukların ayaklarını korurken, kışında minik ayakları soğuktan koruyor. Özellikle yeni doğan bebekler için üretilen Newborn panduf, modelleri, kullandığı kaliteli materyalin yanında, ayağı saran cırt bantları ile kolay giyilmeye imkan sağlıyor. Bebek sağlığı ile dost malzemelerden üretilen newborn bebek patikleri üzerindeki sevimli karakterlerle de bebeğinizin hayal gücü gelişimine destek oluyor. Ayrıca Newborn, Tohum Otizim Vakfı ile yapmış olduğu iş birliği çerçevesinde, satılan her pandufmodeli için otizmli çocuklarımızın eğitimi konusunda bağışta bulunuyor.

Brandcity.com.tr’nin Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği marka, geniş ürün seçeneği ve uygun fiyat aralığı ile sizlerle buluşuyor. Siz de çocuğunuz için bir newborn satın almak isterseniz Brandcity.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR