Igor

1974 yılından bu zamana İspanya’nın en çok tercih edilen çocuk ve kadın ayakkabı markası olan Igor , enerjik renkleri ve konforlu taban teknolojisi ile İspanya’nın enerjisini tasarımlarına yansıtıyor. Özellikle çocuk ayakkabı üretimi konusunda uzmanlaşan marka, kısa sürede kazandığı lokal başarıyı global çerçeveye taşıyarak dünyanın en çok aranan çocuk ve kadın ayakkabı markası haline dönüştü.

Igor Sandalet Ve Terlik Modelleri

Yaz günlerinin neşe ve eğlencesini konforlu tasarımıyla harmanlayan Igor, ürettiği terlik ve sadalet modelleriyle çocuk ve kadınların vazgeçilmezi olurken, cıvıl cıvıl renk kombinasyonlarıyla da her ortamda dikkatleri üzerine çekiyor. Igor Star, Igor Poppy ve Igor Bondi gibi modelleriyle dünyada milyonlarca kişiye rahat adımlar sunan Igor sandalet modelleri, kanserojen madde içermeyen cilde dost malzemesi, çocuk ayak gelişimine destek sağlayan anatomik taban yapısı anti-bakteriyel ve yumuşak iç pedi sayesinde ise her adımda yüksek konfor sağlıyor.

Igor Panduf Modelleri

İgor terlik ve sandalet modellerinin yanında, sevimli karakterlerle bezeli ve eğlenceli renklere sahip panduf tasarımlarıyla da çocukların hayal dünyalarında kurdukları eğlenceli dünyaya konuk oluyor. Kreş ayakkabısı ve anaokulu ayakkabısı olarak ebeveynler tarafından tercih edilen Igor panduf modelleri, her adımda yüksek konfor sunmak için özel olarak üretilen ileri teknolojiye sahip “Flex Foam” taban teknolojisiyle de, miniklerin bulutların üzerinde yürüyormuşçasına hafif ve konforlu adımlar atmasına destek oluyor. Esnek tabanı ve kolay giyilmeyi sağlayan cırtlı yapısı ile ayağı en iyi şekilde saran çocuk panduf modelleri, ayak gelişimine destek sağlayan iç tabanıyla da ailelerin güvenle tercih etmelerinin sebepleri arasında yer alıyor.

Igor Çizme

Igor, dört mevsim konfor, dört mevsim eğlence mottosuyla sadece yazın değil, kışın soğuk havalarda da, kaliteli modellerini sevenlerinin beğenisine sunuyor. Igor çizme modelleriyle kadın ve çocukların ayaklarını yağmurlu havalarda korurken, karlı havalar için ürettiği çocuk kar botu modelleriyle de, çocuklar karlı havaların tadını doyasıya çıkarırken ayakları sıcacık ve kuru kalıyor. Bot ve çizme modellerindeki baskın koyu renklerden kendini sıyıran Igor çizme modelleri canlı renkleriyle yazın neşesinin dört mevsime de yayılmasına olanak tanıyor.

Igor’un Türkiye distribütörlüğünü üstlenen brandcity.com.tr, en geniş kadın ve çocuk modellerini, mağaza güvencesi ve online alışveriş kolaylığı ile ziyaretçilerine sunuyor. Dünyaca ünlü ayakkabı markalarını tek bir platformda buluşturan brandcity.com.tr, Igor modellerinin yeni sezon ve indirimli fiyatlarını ziyaretçilerine sunuyor. Siz de birbirinden eğlenceli modellere sahip igor satın almak isteseniz brandcity.com.tr adresiniz ziyaret edebilirsiniz.

104,90 ₺ KDV Dahil
164,90 ₺ KDV Dahil
229,90 ₺ KDV Dahil
259,90 ₺ KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
229,90 ₺ KDV Dahil
259,90 ₺ KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
229,90 ₺ KDV Dahil
259,90 ₺ KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
< 1 2 3 4 5 ... 7 >