Buckhead Ayakkabı Modelleri

2018 yılında kurulan ve ismini yerel halkın şık giyim tarzı ile ünlendiği Kanada’nın Buckhead kasabasından alan marka, kadın, erkek ve çocuk ayak giyim ürünleriyle dikkat çekiyor. Şıklığı bir lüks değil yaşam tarzı olarak gören Buckhead, hayatın her alanına dokunacak ayakkabı modelleri üretiyor. Maka, doğa yürüyüşleri, davetler, okul hatta plajlar da dahil şıklık ve konforu her ortamda müşterilerine yaşatmayı kendine görev alıyor. Her yaş için şıklık mottosuyla üretimler yapan Buckhead, çocuk bot, çocuk loafer ve günlük ayakkabı modelleriyle dikkat çekiyor. Buckhead çocuk bot modellerinde detayları özenle tasarlanmış, kullandığı kaliteli su geçirmez kumaş malzemesi ve volkanize kauçuk tabanıyla soğuk havalarda hem miniklerin tarzını hem de ayaklarını koruyor. kadın bot modelleri ise hem modern görünümleri hem de eşsiz ergonomi ve konfor ile kadınların tercihi oluyor. Sportif tasarımlarının yanında sağlamlığı ile önde olan erkek bot modelleri sağlam adımlar atmayı seven erkeklerin vazgeçilmezi oluyor.

Kaliteli malzeme ve yüksek kalite standartlarıyla Avrupa da üretilen Buckhead, kız çocuk babet modelleriyle de prenseslerin tarzını ve hayallerini yansıtıyor. Buckhead babet modellerinde kullanılan kaliteli deri ve tekstil malzemenin sunduğu konforun yanında toka, kurdele ve farklı renk geçişleriyle tasarımına hareket kattığı babet modelleri, orta dolgu topuk ve düztaban tasarımlarını ihtiyaca göre sunuyor.

Ağırlıklı olarak Casual giyinmeyi tercih eden gençler için kaliteli deri saya ve kauçuk taban malzemesi ile rahatlığı ve kaliteyi bir arada sunan Buckhead çocuk günlük ayakkabı modelleri, hem okul da hem de davetlerde kombinlerinizi tamamlayan en önemli aksesuarlar arasında yer alıyor. Buckhead ayakkabı modellerinin Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Brandcity.com.tr, her tarza hitap eden geniş ürün gamı ve uygun fiyat avantajıyla ziyaretçilerine sunuyor. Siz de hem kendiniz hem de çocuğunuz için yüksek kalite standartlarıyla üretilmiş bir Buckhead satın almak isterseniz, Brandcity.com.tr adresini mutlaka ziyaret edin.

1