Boaonda Terlik

İnsan hayatındaki her anıya konforuyla dahil olmayı amaçlayan Boaonda, 1998 yılında Brezilya’nın Sarapiranga şehrinde doğmuştur. Ürettiği koleksiyonlarıyla, ailecek geçirilecek bir anı, evcil dostlarımızla bir yürüyüş, plajda sakin bir gün… yani insan hayatına dokunan her anda yer almayı amaçlayan marka, geliştirdiği teknolojik taban yapısıyla konforlu anılar vadediyor.

 

Sadece bir ayak giyim firması olmayan bir hareket ve yaşam tarzı olmayı kedilerine motto edinen Boaonda, ürünlerinde kullandığı yenilikçi malzeme ve teknolojiyle insan hayatına katma değer katıyor. Kurulduktan kısa bir süre sonra Latin Amerika’da kendi segmentinde liderliğe yükselen marka, 30’dan fazla ülke ve binlerce satış noktasıyla dünyada milyonlarca kişiye ulaşıyor.

 

Boaonda Terlik Ve Sandalet

Ayak sağlığınızı koruyarak, uzun yürüyüşlerinizde her adımda konfor sunan Boaonda terlik, gelişmiş taban teknolojisiyle ultra yumuşaklık sunuyor. Bayan terlik modellerinde kullandığı canlı renkler ile kadınların gözdesi olan Boaonda, plaj terliği modellerinde de yer alan kaymayı önleyici taban yapısıyla plaj ve havuz çevresinde güvenli bir yürüyüş imkanı sunuyor.

Uzun süre ayakta çalışmak zorunda olan doktorların da ilk tercihleri arasında yer alan Boaonda, canlı renkleri, sıra dışı tasarımları ve ekstra yumuşaklık sunan iç pedi ile hastane terliği anlayışına farklı bir bakış açısı sunuyor.

Kadın terlik modellerinin yanında, çocuk terlikleri ve erkek terlik modelleri de üreten marka, ürünlerinde kullandığı teknolojik tasarımları ile de fark yaratıyor. Boaonda ürünlerinin anti bakteriyel olması, mantar hastalığını önlemesi, ayakların nefes almasını sağlayan havalandırma delikli tasarımı, darbe emici termo kauçuk dış tabanı, ıslak zeminde kaymayı engelleyici özelliği ve suya dayanıklı kir tutmaz yapısı ile ayak sağlığına her ortamda destek sağlıyor. Siz de hem teknolojiyle sağlığınıza hem tasarımıyla tarzınıza dokunacak bir boaonda terlik satın almak isterseniz, Türkiye distribütörü Brandcity.com.tr’yi mutlaka ziyaret edin.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR