Attiba Bot

Attiba Bot, 1978 yılında kurucusu Attilio Battagello’nun isim ve soy isminin baş harflerinin birleşmesiyle kurulmuştur. Özellikle kar botları, trekking botları ve ileri teknolojili bot üretiminde uzmanlaşan marka, üretiminin her aşamasında kullandığı kaliteli malzemeler ile dikkat çekmektedir. Hem İtalya'da hem de yurt dışında bulunan 3 üretim tesisine sahip, bir tasarım stüdyosu ve ürün geliştirme ve prototip departmanına sahiptir. Yüzde 100 İtalyan işçiliği ve kaliteli materyal ile üretilen Attiba bot modelleri, kadın, erkek ve çocuk olmak üzere her yaşa ve ihtiyaca uygun ürünler sunmaktadır.

Attiba Bot Teknolojisi

Attiba kar botu modellerinde kullandığı suya dayanıklı “Attibatex” membran teknolojisi yağışlı havalarda ayağın kuru kalmasını sağlar. Sadece havanın geçebileceği, su damlalarının geçemediği havalandırma kanallarına sahip bu malzeme ile ayaklar her türlü ıslak zeminlerde kuru kalırken, aynı zamanda nefes alabilmektedir. Bunun dışında yine kar botu modellerinde yer alan ve karlı, buzlu zeminde yüksek yer tutuşu sağlayan OC Sistemli dış taban teknolojisi ile buzda kayma riski en aza inmektedir. OC taban sisteminde yer alan çivili taban, istenildiğinde açılıp istenildiğinde kapanmasıyla da her türlü zeminde kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Yetişkin kar botu modellerinin yanında Yetişkin çocuk bot modelleri de üreten Attiba, su geçirmez membranı, kolay giyilebilme imkanı sunan cırt bandı ve yüksek yol tutuşu sağlayan esnek dış tabanı ile miniklerin de kar eğlencesini ikiye katlamaktadır. Tüm sert kış koşullarına karşı dayanıklı olarak üretilen Attiba bot modelleri, anatomik taban tasarımı ve cilde dost tekstil malzemesiyle, sıcacık ve konforlu adımlar sunmaktadır. Attiba, su geçirmez bot modellerinde kullanılan ileri teknoloji malzemelerin yanı sıra göze hitap eden birbirinden renkli tasarımlarıyla da, kış kombinlerinin tamamlayıcısı olmaktadır. Her yaşa her beğeniye uygun bir bot modelinin bulunduğu Attiba, en geniş ürün koleksiyonu ile Brand City’de ziyaretçilerini beklemektedir. Siz de uygun fiyatlı bir Attiba bot satın almak ve kış hazırlıklarınızı tamamlamak isterseniz brandcity.com.tr’yi mutlaka ziyaret edin.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR