Munich Ayakkabı

1939 yılında İspanya’nın Sant Boi de Llobregat kasabasında küçük bir atölye olarak kurulan Munich Ayakkabı, İspanya iç savaşının hemen ardından profesyonel ayakkabı üretimi konusunda yatırımlar yaparak kısa sürede sektörün önemli oyuncuları arasında yerini aldı. 1953 yılında atletizm sporu için çeşitli tasarımlar yapan marka İspanya’nın spor ayakkabı üretimi konusunda öncü markalarından biri oldu. Rugby, futbol, atletizm, hentbol, boks ve diğer spor dalları için tasarım yapan Munich Spor Ayakkabı, ikinci kuşak yöneticilerin yönetimde söz sahibi olmasıyla birlikte sokak tarzına yöneldi.

Munich Ayakkabı Modelleri

Birbirinin aynı ürünlerden sıkılanlar için taze bir soluk olan Munich, ikonikleşen “X” logosuyla dünya genelinde sevilen spor ayakkabı markaları arasında yerini aldı. İtalya, İspanya, Fransa, Japonya ve Rusya başta olmak üzere 40’ın üzerine ülkede yüz binlerce kişiye ulaşan Munich, özellikle bayan spor ayakkabı modellerinde uyguladığı zıt renk kombinasyonları, kürklü iç astar ve anatomik taban yapısıyla kısa sürede fark yaratmayı başardı. Munich Massana modelleriyle hızlı bir yükselme yakalayan marka erkek spor ayakkabı modelleriyle de bu ivmeyi arttırarak devam ettirdi. Çocuk spor ayakkabı modellerinde de iddialı olan Munich, çocukların ayak gelişimine destek sağlayan yumuşak taban yapısı ve kolay giyilebilen cırt bantlı tasarımlarıyla da ebeveynlerin tercihleri arasında yer alıyor.

Üç kuşaktır ürettikleri sneaker ve spor ayakkabı koleksiyonlarıyla, tarzıyla fark yaratmak isteyenlerin tercihi olan Munich, Türkiye disribütörlüğünü üstlendiği Brandcity.com.tr tarafından geniş ürün seçeneği ile Türkiye’deki spor ayakkabı sevenler ile buluşuyor. Sizde birbirinden tarz ve rahat bir Munich spor ayakkabı satın almak isterseniz Brandcity.com.tr adresini mutlaka ziyaret edin.

Munich Hakkında Kısa Bilgiler

Munich; Barcelona futbol takımının sponsorluğunu yaptığı dönemde uluslararası bilinirlik şansı yakalamıştır.

Şu anda da Barcelona Futsal takımının sponsorlugunu yapmaktadır.

Ekstrem sporlara desteğiyle dikkat çeken marka, Kawasaki Motor Yarış Takımı’nın sponsorluğunu yürütmektedir.

MotoGP Dünya Şampiyonu Marc Marquez’in sponsoru olan Munich, üst düzey yarışçıyla birlikte hazırladığı kapsül koleksiyonuyla dünya çapında oldukça yüksek bir satış başarısı yakalamıştır.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR